Томашпільська районна філія Вінницького ОЦЗ інформує:
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-8b4becb5e00f744d79ba15090f567e0d-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-34fcdd3d3f23a9391c2f036c87db345a-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-adcee6f1fd8b7b3b3d85c1d14a8c656a-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...