До відома жителів району!

Шановні побутові споживачі!
ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» розпочала свою роботу з 01.01.2019 року як новостворене підприємство тому просимо вибачення за тимчасові незручності в роботі наших сервісів, які пов'язані із змінами в організаційній структурі всіх енергетичних компаній.
Впровадження сервісу «Особистий кабінет» на нашому офіційному веб- сайті: Ьйр://уіп.епега.иа/ буде обов'язково здійснено. На сьогодні він знаходиться в розробці.
Крім того, зараз ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» займається формуванням рахунків за електричну енергію, яка споживалась вами з 01 лютого 2019 року, та корегуванням не вірних рахунків січня 2019 року. На їх формування впливає процес отримання обсягів спожитої електричної енергії побутовими споживачами, яку надає оператор системи розподілу (ОСР) в особі ПАТ «Віницяобленерго» та ПАТ «Укрзалізниця», а також обмін інформацією з відділами УПСЗН (УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ) про субсидії та пільги. Найближчим часом ви отримаєте рахунки, які будуть доставлені Вам через відділення ПАТ «Укрпошта», або єдиним рахунком через ТОВ «ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ» жителям м. Вінниці
Одночасно повідомляємо, що під час перерахунку споживання використаної електричної енергії за січень місяць 2019 року та розрахунку за лютий 2019 року, деякі нараховані суми у рахунках можуть бути відображені некоректно. Причиною ситуації що склалася, стали технічні проблеми. Просимо вибачення за дані помилки. ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» докладе максимум зусиль для налагодження коректної роботи програмного комплексу. Отриманні рахунки побутовими споживачам необхідно сплатити потягом 10 робочих дпів від дня отримання у разі відсутності зауважень по даному нарахуванню. Якщо ви не погоджуєтесь із рахунком, оплату можна проводити по фактичних показах розрахункового лічильника на підставі діючих тарифів для населення, які розміщені на сайті: http://vin.enera.ua/. В наступних місяцях можна буде отримати скореговану платіжку та провести необхідні корегування.
 
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
код ЄДРПОУ 41835359
розрахунковий рахунок 26038300543121
в філії - Вінницьке обласне управління АТ «Ощадбанк»
МФО 302076
 
Дякуємо за розуміння і сподіваємось на подальшу співпрацю!
 
Всі новини