Відбулось засідання районної міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі

24 січня 2020 року в ресурсному центрі розвитку громад Томашпільської РДА відбулось засідання районної міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі під головуванням заступника голови РДА Наталії Бандиш. В ході зібрання було обговорено питання  про підсумки проведення службами району інформаційних заходів з питань протидії торгівлі людьми  та розглянуто заяви  жителів району з інформуванням про вчинення в сім’ї домашнього насильства.  
В ході зібрання було заслухано виступи головного спеціаліста відділу сім’ї, молоді та спорту РДА Світлани Грабчак, в.о. старости Паланської сільської ради Світлани Кедь, начальника відділу превенції Томашпільського відділення поліції Богдана Мартинюка, директор районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді Яни Поповської та директора місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Нечипорук.
Також членами Міжвідомчої ради було особисто заслухано заявників, обговорено ряд питань. 
По завершенні зібрання Міжвідомчою радою було вирішено рекомендувати виконавчим комітетам сільських рад району, селищним радам об'єднаних територіальних громад, районному центру зайнятості, управлінню праці та соціального захисту населення, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділенню поліції Могилів – Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, відділу освіти районної державної адміністрації, службі у справах дітей районної державної адміністрації постійно проводити інформаційно - роз’яснювальну роботу, спрямовану на запобігання потраплянню в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми (бесіди в школах, розповсюдження буклетів, розміщення відповідної інформації в районній газеті та на сайті районної державної адміністрації).
Також вважати за доцільне відділу сім’ї, молоді та спорту РДА забезпечувати координацію діяльності суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Рекомендувати службі у справах дітей  РДА проводити профілактичну роботу з батьками, щодо запобігання домашньому насильству стосовно дітей та  за участю дітей. Томашпільському відділенню поліції Могилів – Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області своєчасно реагувати  на факти домашнього насильства, у разі потреби виносити термінові заборонні приписи стосовно кривдників. Рекомендувати Томашпільському районному відділу освіти проводити виховну роботу серед учнівської молоді  із запобігання та протидії домашньому насильству. КНП «Томашпільська ЦРЛ» повідомляти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про виявлення тілесних ушкоджень, що могли виникнути внаслідок вчинення домашнього насильства, а в разі виявлення ушкоджень у дитини – також службу у справах дітей.
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини