Поїздка на Новорічну ялинку до м. Вінниці вихованців дитячого будинку сімейного типу

Свято новорічних веселощів, сміху та гарного настрою зібрало 26 грудня у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського повну залу дітей з різних районів Вінницької області. З новорічними вітаннями та щирими побажаннями щастя, здоров’я і святкового настрою звернувся до юних глядачів голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.
«Вітаю вас з прийдешніми святами! Щиро бажаю найголовнішого – миру, аби ми могли розвивати та дбати про щасливе майбутнє України. Зичу веселого настрою, гарних свят, цікаво і змістовно відпочити на канікулах, щоб з новими силами повернутися до навчання, яскравих вам вражень та гарного настрою!» – зазначив Владислав Скальський у вітальному слові.  
Маленьких відвідувачів театру розважали добрий Святий Миколай та його кумедний помічник Віслючок, влаштовуючи інтерактивні конкурси з цікавими призами.
На традиційну новорічну ялинку голови облдержадміністрації приїхали діти учасників АТО/ООС, а також з багатодітних і малозабезпечених родин, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Всі вони отримали солодкі подарунки та переглянули ліричну клоунаду «Пригоди в Країні Оз», підготовлену акторсько-режисерським складом театру, за казкою відомого письменника Лаймена Френка Баума.
Серед учасників цього свята були 5 дітей, позбавлених батьківського піклування,  вихованці дитячого будинку сімейного Гавриленко О.Д.,  жительки с. Високе Томашпільського району.  Діти задоволені поїздкою до м. Вінниці та участю в цьому заході, на згадку про свято вони зробили чудові фото.
 
Начальник служби  у справах дітей РДА Ярош О.І.
 
 
 
Всі новини