До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників с/г обслуговуючих кооперативів

 
Відповідно до ч.2 п.3 доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації А.П. Гижка від 05 лютого 2018 року № 01.01-13/701 за підсумками проведеної наради з керівниками молокопереробних підприємств, кошти, які виділяються з обласного бюджету для надання пільгових кредитів особистим селянським, фермерським господарствам, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам через комунальну організацію «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»,першочергово будуть спрямовані на створення та підтримку діяльності молочарських сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств.
Для подачі заявки та пакету документів необхідно звернутися до 1 березня 2018 року у Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15 а, кім. 202, тел. - 670832).
Примітка. Необхідний пакет документів, який необхідно подати комісії з питань кредитування фермерських та особистих селянських господарств:
- заява на Департамент про виділення кредиту;
- бізнес – план;
-клопотання органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації на Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву про надання кредиту;
- правовстановлюючі документи юридичної особи або приватного підприємця (установчій договір, статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідка з управління статистики, довідка про взяття на облік платників податку, тощо);
- документи, необхідні для визначення платоспроможності позичальника (баланс підприємства, договір застави майна тощо);
Всі документи необхідно подати у двох екземплярах та у окремих папках.
 Додаткову інформацію можна отримати в управлінні агропромислового розвитку Томашпільської РДА  або за тел. 2-13-65; 2-10-57.

 

Всі новини