Томашпільська філія Вінницького обласного центру зайнятості відновила особистий прийом громадян

З 10.08.2020 року Томашпільська філія Вінницького обласного центру зайнятості відновила особистий прийом громадян із дотриманням усіх карантинних обмежень. Відновили і проведення групових заходів для безробітних.
Так, 19.08.2020 року у Томашпільській філії відбувся профінформаційний груповий захід для безробітних осіб, в якому взяло участь 6 осіб. Захід провів  провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської філії Вінницького ОЦЗ Осадчий Сергій Володимирович.
Основною метою заходу постала необхідність висвітлення питання легалізації трудових відносин, дотримання законодавства про оплату праці та реалізації права на соціальних захист. Учасникам семінару донесли про негативні наслідки нелегального працевлаштування та отримання зарплати «у конверті», навелиприклади, коли такі необдумані дії призводять до соціальної незахищеності громадян при досягненні пенсійного віку, адже пенсія «в конверті» не виплачується.
Ознайомили присутніх з видами шахрайства при працевлаштуванні в Україні, особливостями складання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту тощо при працевлаштуванні.
Після інформаційної частини семінару учасники обговорили почуте та висловили свої думки. Обговорення проходило жваво, його учасники активно запитували та уточнювали почуту інформацію, ділились своїми враженнями та наболілими проблемами.
 
Відділ надання соціальних послуг 
Томашпільської філії Вінницького
обласного центру зайнятості 
 
Всі новини