Крижопільське управління ГУ ДПС у Вінницькій області інформує:

Щодо упередження шахрайських дій! 
В останній час в органах ДПС встановлені непоодинокі факти вчинення шахрайських дій під видом або від імені працівників контролюючих органів, в тому числі керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності.
Так, телефонні шахраї звертаються до підприємців, керівників підприємств,  фермерських господарств з проханням перерахувати кошти на картковий рахунок, нібито для керівника податкової служби у якого на даний момент виникли якісь-там проблеми (розповідають різні історії).
Подібні випадки траплялися і в попередні роки, хоча схеми шахрайських дій були різні. Для заволодіння чужими коштами, шахраї постійно вдосконалюють свої схеми, які надають можливість обману платників податків.
Враховуючи, що викладені вище факти підривають авторитет ГУ ДПС у Вінницькій області та знижують рівень довіри до працівників органів податкової служби з боку суб’єктів господарської діяльності, просимо у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під видом працівників територіальних органів ДПС або нібито від їхнього імені, здійснювати комплекс заходів, щодо їх припинення, та негайного звернення в органи поліції Вінницької області з метою встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності.
 
 
Начальник Крижопільського управління  ГУ ДФС  у Вінницькій області
Людмила СУЗАНСЬКА
 
 
 
 
Всі новини