Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні 17-18 січня

За даними УкрГідрометцентру, 17 січня вночі на Закарпатті та в Карпатах сильний сніг, пориви вітру 15-20 м/с.

Внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов.
На території  Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві близько 20 сантиметрів.
У Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом в сніг.

В Україні, крім західних областей посилення вітру до 15-20 м/с, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах України ожеледиця.

У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 сантиметрів.

У Києві: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

(В зв‘язку з прогнозом важких снігопадів прийнято рішення починаючи з сьогоднішнього вечора ( з 18:00 год.) буде обмежено заїзд фур в Київську область по усіх напрямках. Київ обмежує в‘їзд фур з 22:00 год. )

 Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації  звертається до населення Томашпільського району у зв’язку з ускладненням погодних умов без необхідності не вирушати в далеку дорогу.

В разі виникнення надзвичайної ситуації або події Ви можете звернутись за допомогою по номеру: (04348) 2-14-63 – черговий райдержадміністрацій, 2-11-54 – сектор цивільного захисту  райдержадміністрацій, 2-23-65  - черговий поліції, 2-10-48 – черговий РС ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Також на території району організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Томашпільського району та адреси їх розташування:

-  смт. Вапнярка, вул. Привокзальна, 7а (Вапнярська залізнична станція);

- смт. Томашпіль, вул. Леніна, 103 (приміщення Комунальної установи «Томашпільська центральна районна лікарня»);

- с. Комаргород, вул. Пирогова, 20 (Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання).

Також пункти обігріву діють на території кожного населеного пункту району на базі фельдшерсько акушерських пунктів (ФАП)  де в робочий час можна зігрітись та отримати першу медичну допомогу при обморожені.

Всі новини