Привітали з Днем захисника України

13 жовтня, напередодні свята Дня захисника України та Дня Українського козацтва, жіночий колектив Томашпільської  райдержадміністрації привітали своїх захисників. В сторону колективу пролунали слова подяки за їхню силу, мужність, героїзм та побажання нев’янучого оптимізму та мирного неба. 
«Дорогі наші чоловіки, наші захисники, наша підтримка і опора. Ми від щирого серця вітаємо вас з Днем захисника. Захисника не тільки вітчизни - але й сім'ї, дітей, друзів і нашого колективу. Бажаємо вам залишатися завжди благородними лицарями, добрими наставниками і вірними захисниками. Зі святом вас», - додала у своєму вітальному слові голова профспілкового комітету РДА Слободянюк Юлія.
З нагоди свята  у фойє районної державної адміністрації  організовано чергову виставку творчих робіт талановитих томашпільчан. Свої роботи з різьби по дереву, випалювання лобзиком та пірографії  представили вихованці будинку дитячої творчості (керівник гуртків Іванішко Іван Іванович). Тепер фойє РДА прикрашають постаті славних лицарів-козаків.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини