Сердечно вітаємо усіх з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею Незалежності України!

Дорогі земляки! Шановні гості району!
 
Сердечно вітаємо вас із   Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею Незалежності України!
 Більше як чверть століття тому наша країна вирвалася з тоталітарного мороку, аби стати вільною назавжди. Мрії кількох поколінь українців про власну державу здійснилися 24 серпня 1991 року. Незалежність далася нам нелегко. Кілька століть за неї проливали кров мільйони патріотів. Зараз, коли після Революції Гідності ми остаточно звільнилися від рабської психології, внутрішня ідентифікація повертає Україну додому – в об`єднану європейську родину. Загарбник опирається і намагається чимдуж зранити нас, але віримо, що ця вирішальна війна остаточно поховає імперію. Героїчні вчинки українців і українок на фронті щодня нас у цьому переконують.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Шановні жителі району, з нагоди цих визначних свят української держави бажаємо   вам, аби життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту,    щастя,    творчої наснаги,     незгасимої     енергії,     нових звершень та здобутків в ім`я процвітання  України. 
Попереду багато важкої роботи, однак маючи найцінніше, – свободу, – і самовіддано працюючи, ми неодмінно збудуємо Україну, якою пишатимуться нащадки.
З Днем Незалежності! Слава Україні!
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації   
Всі новини