Відбувся черговий візит Мобільного сервісного центру МВС в смт.Томашпіль
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-aeb447822d1d58389922377b07131ae0-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-d7c73e5b299db8d188e5ad41cd207245-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-de310f5e38daa6b88cd2927a08293605-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...