Розпочато роботи по реконструкції стін міні-цеху для переробки молока.

В рамках проекту  ЄС  в селі Антонівка Томашпільського району розпочато роботи по  реконструкції  стін міні-цеху для переробки молока.
 
  8 листопада  2016 року  підрядна організація  ПП «Техпробуд» приступила до  зведення стін приміщення міні-цеху з переробки молока та завершила облаштування  фундаменту очисних споруд в рамках проекту «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Томашпільською районною радою.
  Минуло  ще два тижні активного життя на будівельному майданчику в  селі Антонівка. З метою моніторингу стану виконання робіт Наталія Гижко, керівник проекту, спільно із  Дмитром Пилипчуком,  інженером з технічного нагляду,  відвідали будівельний майданчик.
  «Приємно відзначити, що на будівельному майданчику присутній командний дух і це відображається в значних змінах», -  повідомила Наталія Гижко, координатор проекту.
«На даний час ми завершили один із найбільш трудомістких   етапів – це земельні роботи та облаштування фундаменту міні-цеху і розпочали кладку стін. Сьогодні погоду нам не вдалось замовити, але вдалось провести роботи по заливці бетоном фундаменту очисних споруд», - повідомив Куртенко Віталій,  головний інженер підрядної організації  ПП «Техпробуд»..
  Для отримання додаткової інформації про проект, будь ласка,  контактуйте з:  пані Наталією Гижко, керівником проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району»., e-mail: tommilkua@gmail.com, tel.: +38 (069) 7313569
 
 Загальна інформація:
 
Проект ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» розпочав свою діяльність 12 вересня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 30 місяців, а сума фінансування проекту складає більше як €477 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», з яких 90% коштів виділяє Європейський Союз, 10 % - Томашпільська районна рада у співробітництві з міжнародною ГО "Регіональний центр транскордонного співробітництва "Єврорегіон Дністер". Більш детально: www.tommilk.com та http://goo.gl/C9xg4r
 
 
 
 
Всі новини