Чергова виставка робіт талановитих томашпільчан під назвою «За покликом душі»
До дня професійного свята соціального працівника в районній державній адміністрації відкрилась чергова виставка робіт талановитих томашпільчан під назвою «За покликом душі». Цього разу свої роботи представили самі винуватці свята - працівники соціальних служб району та вихованці Гнатківської філії Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Окрім робіт декоративно-прикладного мистецтва на виставці презентовано і яскраві світлини з життя працівників гуманної професії.