Відбулась розширена апаратна нарада

24 вересня  2019 року в ресурсному центрі розвитку громад  райдержадміністрації відбулась розширена апаратна  нарада під головуванням першого заступника голови РДА Віктора Ставнійчука.  Участь у зібранні взяли: заступник голови РДА Наталія Бандиш, голова районної ради Дмитро Коритчук, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, сільські голови. 
Згідно порядку денного  в ході засідання було заслухано  та обговорено ряд питань. Зокрема про готовність закладів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2019-2020 років проінформували :
- інженер з охорони праці,  механік РМЦ ПМСД  Микола Шмерхльов  доповів присутнім  про стан забезпеченості паливними матеріалами ФАПів та амбулаторій в  населених пунктах району; 
- начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Олена Сікал підкреслила що наразі 13 закладів культури району опалюється пічним опаленням, заготовлено 26,5 скл.дров. Робота з підготовки до осінньо-зимового періоду триває;
- директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району Світлана Куржос  повідомила, що в відділенні стаціонарного догляду  для постійного та тимчасового  проживання с.Комаргород наразі проведено усі відповідні обстеження димових та вентиляційних каналів, котлів,  оператори котельні пройшли перекваліфікацію, вирішується питання по заміні газових лічильників;
- начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Ревтюх повідомила, що станом на 24.09.2019 р. у всіх закладах освіти здійснено моніторинг справності опалювальних систем. Всі системи опалення в задовільному стані, готові до експлуатації. Потреба в паливі для всіх 14 ЗНЗ району до 01.01.2020 р. становить: 
дрова – необхідна кількість 565 м³ на загальну суму 587 400 грн.; станом на 24.09.2019 р. завезено всю кількість палива;
вугілля – необхідна кількість  345 т. на загальну суму 1 293 750 грн; станом на 24.09.2019 р. триває завезення 150 т. на загальну суму 562 500 грн. 
газ – потреба становить – 50 000 м³ на загальну суму 215 000 грн; триває процедура тендерної закупівлі.
Також Світлана Ревтюх  доповіла присутнім про організацію харчування учнів закладів загальної середньої  освіти  Томашпільського району у 2019 – 2020 н. р. Згідно встановлених норм, вартість харчування на одного учня в день становить:
- для учнів початкових класів – 12,97 грн. 
- для учнів старших класів – 14,43 грн. 
Відділ освіти забезпечує харчування учнів в межах затверджених районним бюджетом коштів на продукти харчування. Сума, виділена в цьому навчальному році становить 334 426,67 грн. 
Про зміни в законодавстві, щодо виплати пільг та субсидій населенню району доповіла   начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Дідик.
Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.03.2019 року №45 «Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2019 році» проінформував присутніх військовий комісар районного військового комісаріату Роман Гончарук. 
Щодо реєстрації польових доріг в Державному земельному кадастрі доповів головний спеціаліст відділу  у Томашпільському районі Головного управління Держгеокадастру   у Вінницькій області Михайло Боднар.
Також з короткою інформацію щодо особливостей проведення у 2020 році Державною службою статистики України   Всеукраїнського перепису населення доповіла начальник  відділу  статистики у Томашпільському районі  Вікторія Тименюк. 
Заступник голови районної державної адміністрації Наталія Бандиш розповіла присутнім про роботу районної  комісії з використання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно- ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 
По завершенні засідання перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук  дав ряд усних доручень керівникам структурних підрозділів РДА та сільським головам щодо вжиття усіх необхідних заходів з належної підготовки до опалювального періоду, зокрема наголосив на забезпеченості дровами ФАПів та амбулаторій в населених пунктах. Підкреслив важливість проведення перевірки освітніх закладів району по питанню  організації якісного харчування учнів. Також  Віктор Анатолійович наголосив на зборі картоплі для забезпечення харчування пацієнтів центральної районної лікарні  та підопічних  відділення стаціонарного догляду  для постійного та тимчасового  проживання с.Комаргород.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини