Відбулась робоча нарада

Сьогодні, 26 січня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації під головуванням очільника  району О.Г. Закорченного відбулась робоча нарада з питань оголошення чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад району.  Участь у засіданні взяли перший заступник голови районної державної адміністрації В.А.Ставнійчук, сільські  голови та селищні голови об'єднаних  територіальних громад, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, організацій району.

В ході наради присутні в залі ознайомились з основними умовами конкурсу,  зокрема заслухали доповідь начальника управління економіки районної державної адміністрації В.В.Бойка.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від 20.01.2017 р.) з 20 січня 2017 року оголошено ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).

У Конкурсі беруть участь:

- проекти, розроблені та подані сільськими, селищними, міськими радами, в тому числі об’єднаних територіальних громад, районними радами Вінницької області;

- проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені спільно з органами місцевого самоврядування та спільно з громадськими організаціями і приватними структурами (в разі наявності договору про спільну діяльність).

Максимальний розмір гранту – до 200 000 грн.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75% загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

У конкурсі можуть брати участь не більше 2-х проектів від подавача.

Пріоритети Конкурсу у 2017 році

1.        Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями.

2.        Збереження історико-культурної спадщини.

3.        Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів.

4.        Заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 “Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів”  та які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

5.        Заходи щодо енерго- та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту.

Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проекту - до 17 лютого 2017 року відповідно реєстраційної карти проекту за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciIWt5RiXMeM4PvUS8vBLBUyLvJCq7lUgA_2OwcPKZ4FBrBQ/viewform

не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді - до 16 год. 28 лютого 2017 року.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:

• обласної Ради www.vinrada.gov.ua

• облдержадміністрації www.vin.gov.ua

• Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua

http://www.vin.gov.ua/web/upravlinnya/web_dumsrr.nsf/WebGr_View/main

• Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua

Проекти подаваються або надсилаються поштою до 28 лютого 2017 року за адресою Дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини