Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

20 грудня 2016 року в районній державній адміністрації в малому залі засідань відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови районної  державної адміністрації, першого заступника голови районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ставнійчука В.А. Участь у зібранні взяли  члени комісії  з питань ТЕБ та НС, керівники управлінь та відділів РДА.
Згідно порядку денного члени комісії розглянули питання щодо  запровадження карантину в Гнатківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у зв’язку з захворюваністю учнів на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, та питання щодо  заходів з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій.
З доповіддю виступили головний лікар Томашпільського РМЦ ПМСД  Семенюк С.О. та головний лікар   КУ «Томашпільська ЦРЛ» Краківська О.М.  По закінченні засідання з усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини