В районі пройшли урочистості з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги

 
9-го  травня майже у всіх територіальних громадах району пройшли  урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Районне святкування розпочалось о 10 год на центральній площі селища Томашпіль, та зібрало близько 600 томашпільщан. 
В урочистому покладанні  квітів та вінків до пам’ятного знаку «Борцям за свободу й незалежність України» та до Меморіалу слави взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Калась, керівники структурних підрозділів РДА, депутат обласної ради Лариса Білозір,  ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході України, духовенство, мешканці та гості селища, представники організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації області.
Перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук завітав на свято в Вапнярську об’єднану територіальну громаду, а заступник голови РДА Наталія Бандиш взяла участь у святкових урочистостях в Гнатківській територіальній громаді.
У своїх виступах посадовці дякували ветеранам Другої світової війни за мужність та героїзм та наголошували на тому, що в свято Перемоги  кожен українець  вклоняється воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам України, які відстоюють її цілісність на сході країни. 
Опісля святкових урочистостей на жителів району чекали чудові концертні програми. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини