Відбулися урочисті проводи призовників району весняного призову на строкову військову службу
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0006.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0019(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0026(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0035.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0046.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0042.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0066.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0050(2).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0070.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/IMG_0073.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...