В школах району відбулись святкові лінійки та пролунав останній дзвоник

Сьогодні, 26 травня 2017 року , в 21 загальноосвітньому навчальному  закладі Томашпільського  району відбулись святкові лінійки та пролунав останній у цьому навчальному році дзвоник для 3152 учнів. 139 випускників прощалися з рідними школами. Привітати школярів з закінченням навчального року до навчальних закладів прибули представники районної державної адміністрації.
На свято «Останнього дзвоника» до Височанської ЗОШ І-ІІІ ст.  завітав перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук. 
 Віктор Анатолійович привітав випускників з успішним завершенням навчального року, з особливою подією в їхньому житті, з якої починається шлях у доросле життя, побажав вступити до тих вищих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримати гарну освіту і улюблену професію. Також подякував вчителям за їхню працю, терпіння і побажав нових творчих успіхів у педагогічній діяльності, вдячних учнів, здоров'я та радості.
 
Шановні випускники, бажаємо, аби кожен з вас знайшов своє місце в житті а отримані знання послужили основою подальшого пізнання, професійного росту та служінню своїй державі і народу. 
Зі святом останнього дзвоника!
 
 
 
 
Всі новини