В районі організовано ряд тематичних заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/image-0-02-04-41a8094c5756c184060da638d3c97291428b77ce34741f14bc9cf9c51394d5f6-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG_20181123_090648.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...