Відбулось районне методичне об’єднання учителів 1-х та 4-х класів
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/76751397_2614850085468310_1613521047334682624_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/76751464_2658660860860155_7531111293952983040_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/78179129_427864264558091_3754497476283858944_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/78311320_701328770391876_6964068099259629568_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/78904490_2638170719747120_2647391813752586240_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...