Провели пікнік на природі для дітей учасників антитерористичної операції
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-10d6232d81cf28b3da8483365b39d4b6-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-1df21d0e75b70b05ade1e6d780d4f9ee-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-39b69ebd9be0893756885097da72ac55-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-b971f0a488926a4c8d8e31d1a05adc8a-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...