Здобули перші місця на чемпіонаті Європи серед юнаків та кубку Європи серед дорослих з рукопашного бою

 
З 25 по 30 квітня вихованці спортивного клубу «БАРС» та  відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської СДЮСШ представляли Вінницьку область у складі збірної України на чемпіонаті Європи серед  юнаків та кубку Європи серед дорослих з рукопашного бою (версія IBF) в м. Бірун (Польща).
В особистому заліку  у своїх віково-вагових категоріях місця посіли:
І місце: Денис Дерен,  Володимир Королюк (СК «БАРС»), Сергій Водянюк (СДЮСШ)
ІІ місце: Данило Закорченний (СДЮСШ)
IV місце : Юлія Максименко
 
Після закінчення змагань спортсменам була надана можливість відвідати м. Краків, де вони  зустрілились з випускниками  спортивного клубу «БАРС» , ознайомились   з історичними пам’ятками міста.
 
 
* *  *
27 квітня відбувся чемпіонат області із рукопашного бою серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 8 команд з 8 районів області: Ямпільського, Липовецького, Крижопільського, Чечельницького, Погребищенського, Тростянецького, м. Вінниці і Томашпільського.
В загальній кількості   125 учасників. За результатами  змагань І місце посів  Липовецький район, 2-ге – Томашпільський, 3-тє –Чечельницький.
Учасники,  які в  особистому заліку  посіли І –ІІ місця, сформовані  в команду для участі в чемпіонаті України, що відбудеться 10 травня.
 
 
 
 
Всі новини