Учасникам АТО повертатимуть гроші за проїзд до реабілітаційних установ.

         Учасникам АТО   повертатимуть гроші за проїзд до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.

       Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016року  затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.

      Дія цього Порядку поширюється на учасників антитерористичної операції, яким встановлено один з таких статусів:

– учасник бойових дій;

– інвалід війни;

– учасник війни.

        Грошова компенсація вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ та назад надається у разі користування таким міжміським транспортом:

 – залізничним – у розмірі фактичних витрат, підтверджених проїзними документами, але не більше вартості проїзду в плацкартному/купейному вагоні швидкого поїзда та вагоні другого класу швидкісного поїзда;

– автомобільним загального користування (крім таксі) – у розмірі фактичних витрат, підтверджених проїзними документами.

      Витрати на проїзд транспортом міського та приміського сполучення відшкодуванню не підлягають.

      Грошова компенсація вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ та назад призначається в разі, коли звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 90 календарних днів із зазначеної в проїзному документі дати закінчення поїздки.

      Для відшкодування вартості проїзду до реабілітаційних установ та назад учасники антитерористичної операції  подають  до управлінняпраці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання такі документи:

– заяву про надання грошової компенсації із зазначенням рахунку банківської установи, та адреси для надіслання повідомлення про прийняте рішення;

– копію паспорта;

– заповнений реабілітаційною установою відривний корінець направлення на психологічну реабілітацію із зазначенням строків перебування в реабілітаційній установі;

– оригінали проїзних документів, що підтверджують витрати на оплату проїзду (на проїзному документі повинні бути зазначені дата проїзду та його вартість).

        Рішення про відшкодування учасникам антитерористичної операції вартості проїзду до реабілітаційних установ та назад приймається управлінням  праці та соціального захисту населення протягом 10 робочих днів з дати надходження документів.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Томашпільської райдержадміністрації            смт. Томашпіль пл. Т.Шевченка  2, 2-й поверх, каб. №17, тел.. 2-23-04

Всі новини