Семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів»

Велике значення для збереження здоров’я людини має спосіб її життя. Саме тому Томашпільським районним центром зайнятості постійно проводяться профілактичні семінари для безробітних громадян.

15 лютого 2017 р директором районного центру зайнятості Надією Чижевською, начальником відділу сім’ї, молоді і спорту Томашпільської РДА Григорієм Слободяном, лікарем загальної практики сімейної медицини Томашпільської ЛЗПСМ Сніжаною Медвецькою проведено семінар за участю 30 безробітних , тема якого – «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів».

Метою такого заходу є акцентування уваги учасників семінару на те, що особи, які ведуть здоровий спосіб життя, більш конкурентоспроможні на ринку праці та мають більше переваг при працевлаштуванні. Стан здоров’я людини впливає на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості. Дана тема надзвичайно актуальна, важлива та цікава. Адже найбільшою цінністю людини є її здоров’я.

Начальник відділу сім’ї, молоді і спорту Томашпільської РДА Григорій Слободян розповів про шкідливі звички людини, які руйнують волю і здоров’я, знижують працездатність, скорочують тривалість життя.

Сімейний лікар Томашпільської ЛЗПСМ Сніжана Медвецька ознайомила присутніх з визначенням терміну «здоров’я», обговорила з слухачами основні фактори, які впливають на здоров’я людини, його вплив на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості.

В ході семінару стало зрозуміло, що здоровий спосіб життя – є однією з найнеобхідніших умов професійного успіху будь-якої людини, а недбале ставлення до власного здоров’я руйнує або навіть позбавляє можливості в повній мірі реалізувати себе.

Такими систематичними інформаційними заходами районний центр зайнятості намагається не тільки привернути увагу незайнятих громадян до наболілих проблем, а й застерегти, допомогти, порадити.

Як стверджують учасники семінару, захід був корисним та пізнавальним. Адже від інформації, яку почули на заході, залежить успішність професійної реалізації людини.

 

Начальник відділу надання соціальних послуг        Зарванська Л.Г.

 

 

Всі новини