Провели семінар для вихователів дитячого садочка

16  травня 2017 року в Томашпільському  ДНЗ «Сонечко»  проведено семінар для вихователів старших  груп  на тему: «Розвиток базових якостей особливості  дитини, що визначають  її  шкільну зрілість».  
Семінар відкрила методист РМК  відділу  освіти Томашпільської  РДА Харченко  Г.В., яка ознайомила з планом роботи   і  наголосила на тому, що питання наступності між дошкільною і початковою ланкою освіти сьогодні є актуальним.
Годна  О.І.,  завідувач ДНЗ,  ознайомила  присутніх  з навчально-виховною  роботою  ДНЗ.
Під час теоретичного  блоку вихователь  Гнатківського   ДНЗ  Пальчак Л.М. презентувала роботу  з  питань  «Базовий  компонент дошкільної освіти про формування базових якостей особистості, що визначають  її шкільну зрілість»,  Смоляк Н.І, практичний психолог Томашпільського  ДНЗ,   з  питань  «Основні компоненти загальної (психологічної) готовності дитини до школи».
Учасники заходу переглянули комплексні заняття з логіко-математичного та мовленнєвого розвитку з  дітьми  старших  груп,  які  провели  вихователі – Черих Н.І.,  Цимбал Л.С.  і  мали змогу ознайомитися з цікавим демонстраційним матеріалом та наочністю, поділитися досвідом щодо сучасних підходів реалізації принципу наступності,  одержали рекомендації щодо активізації  роботи по всебічному розвитку дітей та підготовці до навчання в школі.
 
 
Всі новини