Спортивні новини району
18 червня футбольна команда ФК «Томашпіль» зіграла заключну календарну гру чемпіонату області із футболу на виїзді і впевнено обіграла команду Муровано-Куриловецького району із рахунком 5:1 та посіла друге місце в турнірній таблиці за підсумками чемпіонату області 2016-2017 рр.
***
На обласних зональних змаганнях із волейболу за програмою сільських спортивних ігор чоловіча волейбольна команда села Високе впевнено обіграла команди Крижополя та Ямполя і здобула право участі у фінальних змаганнях серед найсильніших команд області.
***
На міжобласних змаганнях із шахів, які проходили минулими вихідними в Крижополі, команда нашого району виборола перше загальнокомандне місце, за що нагороджена кубком та грамотами, друге місце посіла команда Кодими, Одеської області, третє місце здобули господарі змагань. Готував команду Володимир Павловський.
***
В Суботу пройшов перший тур чемпіонату району із малого футболу на площадці із синтетичним покриттям НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія». В змаганнях брали участь команди Сатурн – Вапнярка, Штурм – Липівка, Перемога – Високе, Поділля – Томашпіль, Ветеран – Томащпіль, Рожнятівка.
***
Днями у м. Вінниця на чемпіонаті області наша юнацька команда з хокею на траві виборола ІІ місце та здобула право участі у чемпіонаті Україні, який також проходив у м. Вінниця, де виборола ІVмісце.
Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Григорій Слободян.