Проводи на строкову службу

Сьогодні в районному центрі в смт. Томашпіль відбулася урочиста церемонія проводів на строкову службу до війська дванадцяти  юнаків із Томашпільського  району. 
В районному будинку культури   зібралися батьки, брати і сестри, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. 
Із напутніми словами і найкращими побажаннями виступили перед новобранцями військовий комісар Томашпільського районного військового комісаріату  підполковник Юрій Тарасов та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Бандиш,  які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.
«Незабаром кожен з вас вирушить у військову частину, туди, де кують військову  дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. Це перше найважче випробування в житті, випробування на зрілість, мужність та твердість характеру.  Шановні юнаки, нехай у щоденному армійському житті вас  оберігає материнська молитва та зігрівають спогади про батьківську домівку», - зазначила у своєму виступі Наталія Бандиш.
Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Свято-Успенського храму селища Томашпіль Отець Михайло, який окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував іконки-обереги. 
У ході церемонії новобранцям керівники району вручили подарунки. 
Від імені батьків благословила юнаків на добру службу мати призовника  Людмила Сафіна. Урочисту клятву Призовника  зачитав Василь Гончар.
Працівники районного Будинку культури подарували  призовникам та всім присутнім чудові музичні привітання.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини