Пільгові кредити для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016 - 2020 роки, оголошено прийом документів щодо отримання пільгових кредитів для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості.
 
Для подачі заявки та пакету документів необхідно: звернутися до 10 квітня 2019 року до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15 а, кім. 202, тел. - 670832).
Перевагу надаватимуть проектам із будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень, створення сімейних ферм та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, закупівлі обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.
 
Необхідний пакет документів, який необхідно подати комісії з питань кредитування фермерських та особистих селянських господарств:
заява на департамент про виділення кредиту;
- бізнес – план;        
- клопотання органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації на «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» про надання кредиту;
- правовстановлюючі документи юридичної особи або приватного підприємця (установчій договір, статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідка з управління статистики, довідка про взяття на облік платників податку, тощо);
- документи, необхідні для визначення платоспроможності постачальника (баланс підприємства, договір застави майна тощо).
 
Усі документи необхідно подати у двох екземплярах та в окремих папках.
 
Управління агропромислового розвитку Томашпільської райдержадміністрації 
тел. (04348) 2-13-65
Всі новини