Мінрегіон розпочав конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 3 квітня оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів: обласних, районних, міських, селищних та сільських рад.
 
Мінрегіон працюватиме у партнерстві з Радою Європи, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.
 
Мета цього заходу – відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій за темами:
- прозорість та підзвітність місцевого самоврядування;
- практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах;
- співробітництво територіальних громад.
 
Також учасники та переможці отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, можливість обмінятися з колегами досвідом їхньої реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання.
До участі в конкурсі приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.
Заявки до участі у Конкурсі можна подавати до 30 вересня 2017 року.
Кожен орган місцевого самоврядування може подати на конкурс одну або кілька (окремих) заявок, але не більше однієї практики за кожною із трьох тем Конкурсу.
Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/
 
Контактні телефони: (044) 303-99-16), (044) 590-47-76.
 
Всі новини