28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани! Шановні земляки!
 
28 жовтня ми відзначаємо знаменну подію у житті нашої держави - 73-у річницю визволення України  від фашистських загарбників.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій  землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. 
У цей день багатомільйонний народ-переможець вшановує подвиг живих і пам’ять полеглих героїв. Адже саме надзвичайний героїзм та високий патріотизм, воїнська доблесть та ратна праця воїнів-визволителів дарували мир та злагоду на рідній землі.
Мільйони українців і людей інших національностей, різної віри, політичних поглядів та переконань на фронтах і в підпіллі поклали своє життя за нашу Батьківщину, за її волю.  
Низький уклін вам за це, дорогі наші ветерани! У цей святковий день щиро бажаємо усім вам здоров'я, довгих років життя, оптимізму і витримки, мирного неба над головою.
Вічна слава воїнам, що полягли в боях за свободу і незалежність України!
Слава воїнам-переможцям!
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації   
Всі новини