Творча зустріч з матір’ю-героїнею, завідуючою Колоденським сільським клубом-бібліотекою Фуштей Поліною Павлівною
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32375892_1932967900347583_321891662643068928_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32359597_1932967203680986_1143251140926767104_n(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32377666_1932968220347551_6066420698899808256_n(1).jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32411131_1932966640347709_6693091942470778880_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32603685_1932967673680939_6601775908351115264_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/32591539_1932968140347559_8301251925727248384_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...