12-18 червня 2017 в Стіні пройде анімаційний табір

12-18 червня 2017 в Стіні  пройде анімаційний табір в рамках проекту Image Mapping за допомогою громадської організації «Наше Поділля».
Ідеєю табору є вивчення потенціалу громади та стимулювання місцевого населення на представлення власного багатства потенційним туристам. В основі концепту табору "Animate" є анімація - оживлення процесів. Учасники житимуть у табірних умовах (літній душ, компостний туалет, намети) і готуватимуть їжу самі на вогнищі. Табір пройде за підтримки та партнерства Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.
Основні цілі табору:
1. Вивчити та накопичити медіа-матеріал про етнічну, історичну та природню спадщину с. Стіна та представити його он-лайн та оф-лайн під час "Свята Стіни у Вінниці";
2. Активізувати місцеве населення на використання потенціалу села для розвитку неаграрних форм підприємництва;
3. Спільно із місцевими жителями підготувати подію у місті Вінниця під назвою "Свято Стіни у Вінниці" із презентацією місцевого стінянського колориту, фольклору та іншої інформації про село. Подія пройде 24 червня 2017 року на одній із центральних площ міста;
4. Командою волонтерів допомогти в практичному плані із облаштуванням "Еко-навчального центру" ГО "Наше Поділля", а також провести для учасників табору майстер-класи на теми екологічного та сільського будівництва.
Табір є міжнародним - у ньому візьмуть участь волонтери програми "Еразмус Плюс", а також Корпусу Миру США. 
Для довідки:
Проект Image Mapping спрямований на розвиток сільського/зеленого туризму в малих громадах, використовуючи потенціал співпраці громадських об'єднань, місцевих жителів, влади і бізнесу, та із залученням міжнародних партнерів.
В основі ідеї проекту лежить розкриття і промоція культурної, історичної, природньої спадщини окремих сільських територій та громад за допомогою медіа матеріалів, а також за допомогою створення "Іміджевих карт" - маршрутів, що підкреслюють  унікальність та глибину місць. Це дозволить посилити привабливість сільського туризму в громадах, що розвивають його. Також важливими компонентами проекту є міжкультурний діалог та посилення міжсекторальної співпраці на благо громади.
В селі Стіна громадська організація  "Наше Поділля" розвиває "Еко-навчальний центр.
 
 
Всі новини