Чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки до опалювального періоду

 
12 жовтня в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його стабільного проходження.
Засідання штабу  провів перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук  за участі заступника голови РДА Наталії Бандиш.  Участь у зібранні взяли керівники відповідних структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівники окремих установ та організацій району, управлінь РДА, сільські голови, керівники соціальних об’єктів.
Учасники наради ознайомилися зі станом готовності об’єктів соціальної сфери району до проходження осінньо – зимового періоду 2017-2018 років, заслухали доповідь  фахівця з адміністративної діяльності  Томашпільської дільниці ПАТ «Вінницягаз» Ігоря Паєвського  щодо  запуску котелень  об’єктів соцсфери, обговорили ряд питань, які ще необхідно виконати.
Начальник Томашпільського районного сектору Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій  Олександр Козюма проінформував присутніх про дотримання правил безпеки в період опалювального періоду, зокрема звернув увагу на складування спалимих матеріалів, роботу котлів, печей, обігрівачів. 
По завершенні засідання Віктор Ставнійчук звернувся  до керівників соціальних об’єктів та сільських голів району з проханням докласти усіх зусиль, аби 16 жовтня  розпочати опалювальний період в повній готовності та в повній забезпеченості усіма паливними матеріалами. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини