Спортивні новини району

10 лютого в спортивному залі  РДЮСШ пройшов перший тур спартакіади  серед колективів Томашполя із волейболу, перше місце посіла команда РДЮСШ, друге -  команда райдержадміністрації,третє - команда управління агропромислового комплексу райдержадміністрації на четвертому - волейболісти  АК «Зелена долина».  14 лютого пройдуть змагання із шахів,     17 лютого із шашок та настільного тенісу, 24 лютого із волейболу, по завершенню яких будуть визначені та відзначені  команда-переможниця та призери в комплексному заліку  за результатами участі у всіх видах спорту.

****
11лютого в спортивному залі РДЮСШ відбувся  другий тур чемпіонату області із  футзалу серед аматорських команд, в якому команда ФК «Томашпіль» виборола перше місце, друге місце посіла команда «Сатурн» Вапнярка, третє місце у команди Тростянецького району,  четверте місце  у Мур-Куриловецького району.   Команди Томашполя та Вапнярки продовжать участь в слідуючому турі змагань.