Минулої п’ятниці 7 щасливих матусь району отримали «Пакунки малюка»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-4f0ffaf3ea9fa6bbc3153c4a72673be9-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-8f509287321e0e37c38c104b9bce24bc-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-96a92f1f35dc644fd4a817d680d78f86-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-b49e21f651be6ccdb0defdd05f8f9499-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-ba6bbec17a727216903355201cd0b89d-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-dcc3a5dd9920af3ea10092bffa02e959-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/IMG-fc1ba4c7276966f9de408e0ce85df9f8-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...