Провели семінар «Жінка на ринку праці»

12  квітня  2017 року семінар «Жінка на ринку праці» був проведений у Томашпільському районному центрі зайнятості . В ньому прияйняли  участь 31 жінка. На семінар була запрошена лікар загальної практики  сімейної медицини  Томашпільської ЛЗПСМ Сніжана Медвецька. 
Мета заходу – сформувати позитивне і свідоме ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування. Під час семінару жінки активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Семінар проходив у невимушеній атмосфері. Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи. Не залишили осторонь уваги і питання законодавства про працю, яким закріплені гарантії трудових прав жінок. На заході директор районного центру зайнятості – Чижевська Надія Володимирівна, ознайомила учасників з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у центрі зайнятості, умовами працевлаштування та навчання, проходженням стажування, надала поради, які будуть корисними для тих жінок, хто має на меті працевлаштуватися.
Сімейний лікар Томашпільської ЛЗПСМ Сніжана Медвецька розповіла про профілактичні медичні огляди, які  необхідно регулярно проходити всім людям, тому що виникнення якого-небудь захворювання краще попередити, ніж лікувати. Також лікар проінформувала присутніх про реформу в медицині, зокрема втілення в життя державної програми «Доступні ліки».
 Наприкінці семінару учасницям було надано можливість висловитись про проблеми, які спідкають жінок в процесі пошуку роботи, перспективи побудови професійної кар’єри.
 
Начальник відділу надання
соціальних послуг                          Зарванська Лариса
 
 
 
Всі новини