Обмінялися професійним досвідом у роботі
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/image-0-02-05-25ed9b87a32e7ca0e273ae916dda797fd6b764f833894e8decd8d4f68afcc1a7-V.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/image-0-02-05-2de3e54e9dc9a6dfbb1ddb1b29197449ee4bedd99a07a129eda8a43d861b7b34-V.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...