Щиросердно вітаємо із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим

Шановні жителі району! 
 
Щиросердно вітаємо  Вас із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим. 
У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної  події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.
Очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік. 
Тож нехай   Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.
Щиро зичимо вам, дорогі томашпільчани, щастя, добра і злагоди, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля  розвитку та процвітання нашого краю.Нехай в кожній   родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!
Христос народився!
Славімо його!
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації  
 
 
 
Всі новини