До уваги роботодавців! Пенсійний фонд інформує:

         Законом України „Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату в розмірі 3200 грн., з   якої повинні бути сплачені податки, передбачені законодавством та єдиний соціальний внесок (ЄСВ).
        Основна мета підвищення мінімальної заробітної плати – легалізація виплати заробітної плати та соціальні гарантії для найманих працівників, розмір яких залежить від тривалості страхового стажу.
         На сьогодні мінімальний страховий стаж для призначення пенсії повинен становити  не менше 15 років.
         Для зарахування до страхового стажу в повному розмірі одного місяця з січня 2017 року сплачена сума ЄСВ повинна бути не менше ніж 704 грн.
         Якщо працівник отримує заробітну плату в «конверті» і роботодавець не сплачує із його зарплати ЄСВ,  цей період не буде зарахований до страхового стажу найманого працівника, у зв’язку з чим розмір пенсії буде меншим.
           Кожен найманий працівник має можливість контролювати нарахування йому заробітної плати зареєструвавшись на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України та щомісячно перевіряти з якої заробітної плати сплачено ЄСВ, яку тривалість страхового стажу йому зараховано. Таку інформацію можна отримати і безпосередньо в органах Пенсійного фонду України.
          Слід пам’ятати, що повна виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця щодо забезпечення соціального захисту своїх працівників.
     
           Шановні роботодавці будьте відповідальними  перед людьми, які працюють на Ваш добробут!!!
 
Всі новини