Провели інформаційний семінар «Легальна зайнятість»

 
З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні 10 квітня 2018 року в Томашпільському  районному  центрі зайнятості  відбувся  інформаційний семінар  «Легальна зайнятість». В заході взяло участь  36 безробітних.  Учасники семінару обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці.
Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини. Так, погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності.
В семінарі взяла  участь  менеджер з персоналу ПАТ «Миронівський  хлібопродукт» Департаменту управління персоналом Вінницького  регіону Олена Олександрівна Рудік, яка  повідомила про  набір на  роботу  на 2 чергу  Переробного комплексу,  який знаходиться  в м.  Ладижин.   Всім  бажаючим  працювати  на даному  підприємстві надається офіційне  працевлаштування, своєчасна виплата  зарплати,соціальний пакет, гарячі  обіди, щомісячну премію продукцією, безкоштовну доставку на роботу і додому. 
Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», а кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.
 
Провідний фахівець  відділу надання соціальних послуг
Томашпільського районного центру  зайнятості   Марія Сандрак
 
 
 
 
Всі новини