Знайшли роботу за допомогою служби зайнятості

Протягом 1кварталу 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості працевлаштувала 7683 особи і це на 488 осіб більше, ніж за відповідний період 2016 року. Затребуваними були трактористи, водії, працівники сільського господарства, кухарі та продавці.
Завдяки осучасненню сервісів служби зайнятості зростає швидкість працевлаштування. 
«Загалом, ті, хто хочуть працювати, знаходять роботу. Так, 2235 осіб або майже 30% від усіх працевлаштованих знайшли роботу протягом 7 днів, ще до набуття статусу безробітного. Таких «оперативно працевлаштованих» на 1327 осіб або в 2,5 рази більше ніж в минулому році. Причому середня тривалість пошуку роботи становить 95 днів, за рахунок довготривалих безробітних», - розповідає в.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.
Позитивний ефект має стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, протягом 3 місяців 2017 року 103 роботодавці скористались цією послугою та на нові робочі місця були працевлаштовані 231 особа, що на 127 осіб або в 2,2 рази більше, ніж у 2016 році.
Актуальним на сьогодні є залучення безробітних до робіт з благоустрою населених пунктів шляхом участі у громадських та інших тимчасових роботах. Загалом в таких роботах протягом січня-березня 2017 року взяли участь майже 2,5 тис. осіб.
До центрів зайнятості Вінницької області за допомогою у пошуку працівників звернулись 3011 роботодавців, які подали 12 тис. вакансій.
Разом з тим, за сприяння Томашпільського районного центру зайнятості у 1 кварталі 2017  року отримали роботу 176  громадян, що  на 4,1 %  більше  аналогічного показника у 1 кварталі 2016 року.
Рівень працевлаштування безробітних за 1 квартал 2017  року склав 12,4%.
У звітному періоді 155 безробітних  набуло  нових професій або підвищувало  кваліфікацію за направленням районного центру зайнятості ( під конкретне замовлення роботодавців)  та становить 11,6 % від загальної кількості безробітних, які перебували  на обліку.
 Організовано громадські та інші роботи тимчасового характеру, в яких взяли участь 94 безробітних. Ці роботи організовувались з благоустрою та впорядкування  територій населених пунктів, виконання різних сільськогосподарських робіт.
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями Томашпільського району у січні – березні 2017р., становила 330 одиниць, що більше відповідного періоду минулого року на 25 вакансій. Кількість роботодавців, які мали вакансії у звітному періоді, становить 57  проти 49 – в минулому році.
 
Директор районного
центру зайнятості         Н.В.Чижевська
 
Всі новини