До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого  2017 року в центрі смт. Томашпіль відбувся мітинг-реквієм з нагоди  відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Заходи розпочались о 11.00 годині, по селищі пройшла колона з громадськості району, яку очолили голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Ставнійчук, голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів  Олександр Голотенко, воїни-інтернаціоналісти району.
Участь в заходах взяли сільські та селищні голови, представники громадських організацій, підприємств, установ, організацій району, жителі селища.
До пам’ятника загиблим воїнам-афганцям та воїнам-інтернаціоналістам поклали живі квіти, вінки та корзини.
Учасники мітингу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання. 
Перед присутніми виступили  голова райдержадміністрації та голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів, які побажали афганцям, їх родинам міцного здоров’я, щастя, миру і добробуту,  згадали про непросте сьогодення України, та висловили сподівання, аби наступного року 15 лютого ми відзначали не лише День вшанування учасників бойових дій на території інших держав а й день закінчення бойових дій на Сході нашої держави.
 
 
 
 
 
 
Всі новини