На Томашпільщині пройде 14 всеукраїнська акція «Серце до серця»

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року пройде благодійна акція, на кошти від якої буде придбане кардіологічне медичне обладнання для дитячих лікарень.
 
За 14 років існування акція «Серце до серця» встигла набути загальнонаціональної підтримки. У визначений термін проведення акції – з 1 по 30 квітня 2019 року – працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Кожен з них матиме бедж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці для збору коштів.
 
Ця акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, де встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання.
 
Фінал проведення акції відбудеться 5 травня 2019 року, під час якого в районах, містах, обласних центрах України відбудуться святкові концерти за участю дитячих, молодіжних творчих колективів та професійних артистів.
Всі новини