Своєчасна сплата податків–обов’язок кожного громадянина!

ДФС нагадує, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги та закликає платників  вчасно та в повному обсязі сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Важливість своєчасного наповнення місцевих бюджетів стосується кожного.
Звертаємо  увагу підприємств та підприємців  на важливість наповнення місцевого бюджету, в тому числі за рахунок  зниження тіньової зайнятості населення, шляхом офіційного працевлаштування працівників, забезпеченні виявлення випадків виплати зарплат «у конвертах» та накладання штрафів на порушників законодавства, впровадженні та здійсненні заходів по економії бюджетних коштів. Працівник, який не оформлений офіційно, втрачає свій трудовий та страховий стаж, а також нерідко і можливість отримання лікарняних, декретних компенсацій, таку людину можуть в будь-який момент звільнити без пояснень і навіть без виплати заробітної плати. Зарплата «в конверті» - це не лише позбавлення соціальних гарантій працівника, а й невиплачені до бюджету податок на доходи фізичних осіб та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Могилів-Подільська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області занепокоєна ситуацією, що склалась з податковим боргом по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Томашпільському  району. Прослідковується негативна тенденція росту податкового боргу  по єдиному соціальному внеску на 185,4 тис. грн.. в порівнянні з початком року та  становить 491,0 тис. грн..     
Відповідальність за порушення законодавства,  частині несвоєчасно сплати  податків та внесків покладено на  платників податків та тягне за собою застосування штрафних санкцій згідно податкового законодавства.
Шановні платники податків! Не допускайте порушень діючого податкового законодавства, слідкуйте за змінами, які вносяться до Податкового кодексу України, забезпечуйте своєчасну сплату  податків  і зборів та будьте сумлінними платниками!
 
Могилів-Подільська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області
 
Всі новини