Відзначили День Збройних Сил України

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто живе на цій землі. За вікову історію української народності наша земля не раз закликала своїх синів стати на її захист: це робили відважні козаки, наші діди-прадіди, визволяючи від нацистського зазіхання, а нині її священні кордони оберігають сучасні захисники, які несуть службу у Збройних Силах України.
Саме їх, відважних воїнів, які роблять усе для того, щоб небо над Україною знову стало мирним, вшановували 6 грудня в залі засідань райдержадміністрації. "Сьогодні Збройні Сили - це справді Армія народу, зміцнена добровольцями, підтримана коштами громадян України та з широкою підтримкою волонтерського руху, - вітаючи присутніх зі святом, зазначив голова райдержадміністрації Олександр Закорченний. -Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже, фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.
Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах".
Доброго здоров'я, міцності духу, бадьорості, мужності й терпіння побажала військовослужбовцям і заступник голови районної ради Лариса Нароган. Керівники району виконали приємну місію: за активну волонтерську діяльність, допомогу у збереженні життя солдатам на фронті, у шпиталях, підтримку родин військовослужбовців, що перебувають у зоні бойових дій, і родин загиблих вручили Грамоту Верховної Ради України Антонівському сільському голові Олександру Павлову, нагрудну відзнаку "Українська берегиня" - волонтеркам Тетяні Шевченко  та Ганні Лукашовій, орден "За єдність та волю" - Олександру Мандришу та Ігорю Павлюку. Також Подяками "Українського об'є-днання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області" було відзначено волонтерів Володимира Присяжного, Олександра Кіщука, Світлану Олійник та Миколу Олійника.
За вагомий внесок у справу захисту Батьківщини, проявлені мужність, патріотизм і відвагу та з нагоди Дня Збройних Сил України двадцятьом жителям району, які пройшли горнило війни на сході нашої держави, були вручені нагрудні знаки "Учасник АТО". Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих земляків.
Для учасників бойових дій та всіх присутніх звучали вірші та пісні у виконанні тріо районного будинку культури у складі Олександра Васильківського, Віктора Хабла та Олега Куліковського, а також юних співачок Іринки Кривов'яз та Софійки Перець.
РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"
 
 
 

 

Всі новини