Провели виховний захід на тему : «Не стань жертвою торгівлі людьми»

Студенти Комаргородського вищого професійного училища стали активними учасниками інформаційного заходу на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми» приурочений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми, за участі директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Поповської Яни, та головного спеціаліста відділу сім’ї, молоді та спорту Томашпільської РДА Грабчак Світлани.  
Основна мета заходу – роз’яснити студентам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.
За оцінками Організації об’єднаних націй, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер і стоїть на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та низька якість життя населення і далі змушують громадян шукати роботу за кордоном. Як свідчить практика, найуразливішою категорією людей, які страждають від цього злочину, є жінки та діти.  Найпоширенішими злочинами такого роду для України є  насильство, жорстоке поводження з дітьми, використання праці дітей. 
За даними Міжнародної організації з міграції, в Україні зростає кількість жертв трудової експлуатації. Випадки торгівлі дітьми складають понад 10% загальної кількості випадків, і цей відсоток постійно збільшується. Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном ви маєте подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню проінформованість про реалії працевлаштування за кордоном громадяни опиняються в скрутних ситуаціях. 
ПАМ'ЯТАЙТЕ: Ви повинні знати свої права й бути готовими їх захистити. Якщо Ви плануєте їхати на роботу за кордон, Вам необхідно отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя за кордоном
 
 
 
Всі новини