Взяли участь в обласному фестивалі хліба, сала й ковбаси «VinSALOfest»

 
18 травня, у м. Вінниці пройшов фестиваль хліба, сала й ковбаси «VinSALOfest» та виставка-ярмарок із дегустацією в якому взяли участь від Томашпільського району перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук та начальник управління агропромислового комплексу Валерій Випаріна.
В рамках заходу відбувся бізнес-форум для підприємців. Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко взяв участь у відкритті форуму та в панельній дискусії «Секрети успіху та досягнень в галузі».
Від організаторів заходу учасників бізнес-форуму привітали Ольга Іванченко – координатор проектів  з фінансування та розвитку МСБ Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні  та Надія Лисецька – керівник Центру підтримки бізнесу м. Вінниці, президент Вінницького клубу ділових людей.
Андрій Гижко, звертаючись із вітальним словом  до учасників бізнес-форуму, висловив глибоке переконання, що за бізнесом, пов’язаним із переробкою продуктів - велике майбутнє. Він, зокрема,  зазначив : «Той, хто піде сьогодні в переробку, той виграє. Це  переробка зернових, і круп і м’яса – те, що буде завжди затребуваним і щодня буде приносити прибуток».
Посадовець  зауважив, що Вінниччина традиційно лідирує у вирощуванні зернових, цукрового буряка, соняшника, кукурудзи, проте, необхідно зрозуміти, що кінцевим  продуктом аграрного бізнесу є не зерно, а продукти його переробки.
«Необхідно організувати робочі місця, займатися переробкою: тоді  валова додана вартість буде акумулюватися  саме у переробній галузі»,- підкреслив Андрій Гижко.- Унікальність сьогоднішнього форуму в тому, що в цій залі зібрались практики із величезним досвідом, яким вони готові поділитись із початківцями».
Далі у своєму виступі Андрій Гижко зупинився на програмах державної підтримки аграріїв у галузі тваринництва та на обласних програмах, спрямованих на розвиток фермерських господарств, домогосподарств населення та малого бізнесу в аграрній сфері, коли з обласного бюджету відшкодовується вартість доїльного або холодильного обладнання.
«Дуже хотілося б на цьому форумі почути від фахівців цілий ряд рецептів – куди далі рухатися бізнесу, куди вкладати інвестиції , які нові технології розвивати»,- підкреслив Андрій Гижко.
Форум продовжив свою роботу у секціях: «Технології та обладнання»; «Експорт та фінансова підтримка».
Фестиваль хліба, сала й ковбаси «VinSALOfest» з 16 години продовжився на  площі біля міської ради виставкою-ярмарком хлібо-булочних та м’ясних і ковбасних виробів  з дегустацією продукції.
дегустацією продукції.
 
Всі новини