Новини спорту

24 лютого в спортивному залі Томашпільської школи «Гімназії» проведено завершальний тур спартакіади із волейболу серед команд організацій Томашполя  де команда АК Зелена долина виборола 1 місце  команда райдержадміністрації  2 місце 3 місце посіли волейболісти управління агропромислового комплексу райдержадміністрації. Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор  Ставнійчук відзначив команду райдержадміністрації  кубком та грамотою за зайняте перше місце за підсумками комплексного заліку із п`яти видів спорту та грамотами команди Зеленої долини та управління агропромислового комплексу за зайняті друге та третє місця.

***
24 лютого на чемпіонаті області із гандболу в м. Вінниця дівчача команда Томашполя  виборола срібні нагороди за що відзначена грамотами та медалями тренер команди Костянтин  Єгоров.

***
26 лютого в спортивному залі  РДЮСШ проведено черговий тур чемпіонату району із футзалу серед чоловічих команд територіальних громад району за підсумками якого перше місце посідає команда «Сатурн» Вапнярка,друге команда Комаргородського ВПТУ, третє «Штурм» Липівка.

***
26  лютого у Вапнярці пройшов міжрайонний особисто-командний  турнір із шахів серед чоловіків, в якому взяли участь 8 спортсменів нашого району, та вибороли друге загальнокомандне місце, перше загальнокомандне  місце  із незначною перевагою посіла команда  Крижопільського району. В  особистому заліку 1 місце виборов Карплюк Іван із Крижополя, 2 та 3 місця розділили шахісти нашого району Володимир Мамчур із Вапнярки та  Володимир  Павловський із Комаргорода.