Я оголосив війну контрабанді і відступати не збираюся, – Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає оголошену Урядом кампанію «Україна без контрабанди» справжньою війною проти сірих схем і нечесних підприємців та контролерів. Про це він сказав під час наради за участю керівників митних підрозділів ДФС та представників ділових асоціацій України. Нарада відбулася в Одесі – в рамках робочої поїздки Глави Уряду до регіону.
 
«Всі, хто робить крану біднішою, мають на собі відчути невідворотність змін і нашу принципову позицію. Я оголосив пряму війну цій контрабанді. І це не питання мільярд плюс чи мільярд мінус. Це питання сили країни», - сказав Володимир Гройсман.
 
За його словами, зростання щоденних платежів склало 1,5 млрд грн. Збільшуються надходження з контейнера по тих групах товарів, які вважаються найбільш чутливими для вітчизняної промисловості. Мова, передусім, про товари легкої промисловості.
 
«І я знаю точно, що це не межа», - сказав Володимир Гройсман. Всім, хто сумнівається в ідеї служіння державі, Глава Уряду запропонував поїхати на Схід або зайти до найближчої лікарні, де умови лікування не витримують жодної критики через фінансову неспроможність, або пояснити пенсіонерам, чому маленька пенсія.
 
«Наше завдання зробити Україну сильнішою. І або ми здатні працювати в цих умовах, або треба робити кадрові ротації і посилення, аби забезпечити тенденцію до зростання, - зазначив Володимир Гройсман. – Друзі, завершуйте (грабувати країну). Бити буду публічно».
Всі новини